Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

In vitro w Lublinie: Setki par chętnych na zabieg

Utworzony przez Person7, 17 marca 2015 r. o 06:56 Powrót do artykułu
Dziewczyny i panie, nie wierzcie w te bzdury o in vitro, jest to tak samo skuteczne jak szczepionki. To jest tylko nabijanie kasy. Jak któraś chce zajść w ciążę to służę swoją skromną osobą, dziecko będzie zdrowe i białe i przyjemności też nie zabraknie dla pań.
To jest nie dozwolone. To jest kryptoreklama , ja też spełniam nawyższe standarty. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny i panie, nie wierzcie w te bzdury o in vitro, jest to tak samo skuteczne jak szczepionki. To jest tylko nabijanie kasy. Jak któraś chce zajść w ciążę to służę swoją skromną osobą, dziecko będzie zdrowe i białe i przyjemności też nie zabraknie dla pań.
wash and go. :D- za gratis. Za BÓG zapłać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sierżant wojskowy Bronisław Rychert- gwarantuję ciążę mnogą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze, w większości nędzne, niegodziwe, niektóre wręcz nieludzkie i wierzyć się mnie chce że te haniebne słowa piszą ludzie cywilizowani... Wstyd mi za was ! Nie jesteście godni miana człowieka, chyba bydlęcia, za przeproszeniem tych ostatnich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nie dozwolone. To jest kryptoreklama , ja też spełniam nawyższe standarty. :)
A ile rodzajów HPV i brodawczaków dodajecie gratis ? Kundle niebadane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te setki chętnych pytam??? Idiota redaktor /gamoń, kretyn, głąb/ epitet do wyboru czytelnika chce swoje chorobliwe urojenia wmówić czytelnikom. Dziwi mnie to, że redakcja zezwala na drukowanie tych bzdur. Amen.
Wiele par nie mowi otwarcie o prblemie bezplodnosci, przez takich idiotow (gamoni, kretynow, glabow jak ty), ale wcale nie oznacza to, ze problem nie istnieje. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro !!!!  prywatnie w domu,ceny już od 100 zł,satysfakcja 100 % gwarantowana,nalewanie,dopełnianie do pełna,jak na CPN-e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko kwestia dobrania sobie do wspólżycia dobrego,rozpłodowego samca,takiego dzikiego ogiera,buchaja i problem znika nie ma go,a z  życi sito zrobi,ja sobie zaglądalam tam przez cały kwartał,trudno uwierzyć co się stało,tylko z Dużym Wackiem,pełen odlot,marychy nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech nie wypowiada się ten który nie starał się o dziecko latami......
Dokladnie Ewka. Niestety zawsze najwiecej maja do powiedzenia c, ktorzy nigdy nie zetkneli sie z problemem bezplodnosci i nie maja pojecia o czym mowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie życzę nikomu  problemów z zajściem w ciąże ale gdyby  kogoś z tych wielkich przeciwników to  spotkało  to  by  wypowiedzi były  całkiem inne ludzie jak  was to  nie dotyczy   TO  NIE RAŃCIE TYCH  KRÓRYCH  ŻYCIE SIĘ TOCZTY  TYLKO  WOKÓŁ  STARAŃ O  POTOMSTWO to  są łzy  ból i  rozpacz   I  NIE mówcie o  adopcjach  bo   myślicie że to  jest  takie proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...wyborcy "bula" w swojej antyklerykalnej retoryce są gotowi nawet do zabijania nienarodzonych niewiniątek, aby tylko pokazać narodowi środkowy palec. Ciekaw jestem, jak odniosą się do słusznej i gniewnej reakcji Episkopatu i Kurii Lubelskiej, bo takiej spodziewać się należy. Lubelszczyzna zawsze była i musi pozostać ostoją polskości i tradycji moralnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ktoś o moralności menela i takim samym rynsztokowym słownictwie pozwala sobie na podpisywanie się mim nikiem (rozbawiona Iwona)... bardzo to przykre, bo o niestosowności nie będę już wspominała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiałaś ślicznoto nadepnąć komuś na odcisk bowiem nic nigdy nie dzieje się bez przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, prawie kazda kobieta chce byc matka... a jak sie nie udaje, to naszczescie sa opcje pomocy, wlasnie w postaci in vitro.  Sama rozwazam bo sie staramy z mezem i starmy i nic.  Wazne, zeby miec swiadomosc na czym ten zabieg polega (polecam swietny opis zabiegu: in vitro wazne rozmowy na trudny temat) i tez liczyc sie z tym, ze nie od razu moze sie udac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam robione in vitro w Ab Ovo i to z pozytywnym skutkiem. Początkowo wiele strachu i obaw ale w samej klinice jest taka atmosfera że zaczęłam czuć się spokojniej i cały czas miałam zapewnione takie jak powinno być poczucie prywatności. Miło że w artykule wypowiada się doktor Polak bo to właśnie on prowadził potem moją ciążę . Teraz jestem mamą małego Bartka i jestem przeszczęśliwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...